Volné pracovní místo  Sales Representative

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Máte delší obchodní zkušenosti? Jste komunikativní, adaptabilní a dynamická osobnost s orientací na výsledek? Máte přesvědčivé prezentační dovednosti? Pak úspěšná mezinárodní firma na Jihlavsku hledá právě Vás.<br/>
<br/>Náplň Vaší práce bude:<ul>
<li> získávání nových zákazníků</li>
<li> péče o klíčové zákazníky</li>
<li> prezentace služeb</li>
<li> obchodní jednání, uzavírání smluv</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ / VŠ vzdělání</li>
<li> AJ nebo NJ komunikativní znalost </li>
<li> praxe na obdobné pozici min 5 let</li>
<li> ideálně zkušenost z mezinárodní společnosti</li>
<li> obchodní duch - orientace na výsledek</li>
<li> vysoké pracovní nasazení, vytrvalost, loajalitu</li>
<li> MS Office</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní</li>
</ul>

Nabízíme

Plat: 20 - 30 000 Kč (dle zkušeností a praxe uchazeče)<br/>Nástup: dohodou<br/>
<ul>
<li> zázemí mezinárodní společnosti s administrativní podporou</li>
<li> mobil, automobil</li>
<li> motivující platové ohodnocení (základ + bonusy)</li>
<li> profesní rozvoj</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".