Volné pracovní místo  Samostatná účetní

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro český finanční holding hledáme vhodné kandidáty na pozici Samostatná účetní.

Pracovní náplň:
– komplexní zpracování účetnictví několika menších společností
– pravidelné kontroly účtů a zpracování inventur zůstatků rozvahových účtů
– spolupráce při ročních závěrkách
  • čtvrtletní zpracování výkazů DPH
– příprava statistických výkazů

Požadujeme

– SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
– praxe na pozici samostatné účetní minimálně jeden rok
– znalost podvojného účetnictví, problematiky DPH
  • znalost daňového a účetního systému výhodou
– pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • flexibilitu, samostatnost

Nabízíme

– dobré platové ohodnocení
– možnost profesního růstu
– dlouhodobou spolupráci
– nástup možný ihned
– zázemí stabilní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
  • práci v mladém kolektivu
– odborná školení, zaměstnanecké výhody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".