Volné pracovní místo  Samostatný referent/ka studijního oddělení

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–40 000 Kč / měsíc

Pro mezinárodní konzervatoř na Praze 3 hledáme vhodného kandidáta na pozici referent/ka studijního oddělení.

Náplň práce:
Podpora pro bakalářský studijní program
Vedení agendy spojené s přijímacím řízením žáků
Vedení evidence žáků v PC systému
Zaznamenávání studijních výsledků
Komunikace s žáky, rodiči, pedagogy a dalšími institucemi
Práce s výkazy

Požadujeme

SŠ / VŠ
Příjemné vystupování
Výborná komunikace
Pokročilá znalost práce na PC
Zodpovědnost
Spolehlivost
Pečlivost

Nabízíme

Pracovní doba pondělí až pátek 7:30 – 16:00
Práce na HPP
Mzda 30 000 Kč + 10 000 Kč odměny

Máte zájem o nabídku Samostatný referent/ka studijního oddělení?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Vápeníková z Fajn brigáda s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Samostatný referent/ka studijního oddělení

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.