Volné pracovní místo  SAP Consultant - FI, BW, ISU, SAP Enterprise Portál

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Do týmu mezinárodní společnosti hledáme uchazeče na pozici SAP Consultant - FI, BW, ISU, SAP Enterprise Portál<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Účast na návrzích, základní analýza navrhovaného řešení, odhad pracovní náročnosti</li>
<li> Analýza funkčních specifikací, kontrola proveditelnosti, odhad a přezkoumání funkční specifikace,</li>
<li> Příprava funkčních dokumentu </li>
<li> Součinnost s klienty, abychom pochopili požadavky (potřebná znalost struktury, procesu fakturace, zúčtování) </li>
<li> Příprava podrobného dokumentu designu, koordinaci při dokončení zavádění změn</li>
<li> Poskytování konzultací, realizace Unit testů, školení a podpora uživatelů</li>
<li> Implementace a následná podpora</li>
<li> Spolupráce s ostatními členy týmu</li>
<li> Spolupráce v oblasti zakázkového vývoje (ABAP)</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> SŠ/VŠ ideálně ekonomika nebo IT</li>
<li> Minimálně 3 roky praxe v oblasti konzultací SAP jako Konzultant v jednom z těchto modulů - FI, BW, ISU Billing, SAP Enterprise Portal</li>
<li> Znalost dalšího modulu je výhodou</li>
<li> Znalost programování ABAP je velkou výhodou!</li>
<li> Zkušenosti s implementací SAP (jako SAP konzultant)</li>
<li> Čeština/Slovenština, AJ minimálně na střední úrovni </li>
<li> Výborné komunikační a analytické dovednosti</li>
<li> Ochota cestovat</li>
<li> Zájem pracovat na projektech u klienta</li>
<li> Možnost nástupu ihned</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí velmi atraktivní zaměstnanecké výhody:<br/>
<ul>
<li> Práce v mezinárodní společnosti s moderními technologiemi</li>
<li> Zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> Možnost vzdělávání a profesního růstu</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Příspěvky na kulturní a sportovní aktivity, životní a penzijní připojištění, odbornou literaturu a software</li>
<li> Stravenky</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".