Volné pracovní místo  SAP ISU solution architekt - excelentní plat

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Do týmu mezinárodní společnosti hledáme uchazeče na pozici SAP ISU solution architekt.<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Účast na návrzích, rozšířené analýza navrhovaného řešení, odhad pracovní zátěže</li>
<li> Konzultace s klienty a analýza požadavků zákazníka a jeho potřeb</li>
<li> Analýza funkčních specifikací, kontrola proveditelnosti, odhad a přezkoumání funkční specifikace</li>
<li> Spolupráce s týmem konzultantů</li>
</ul>

Požadujeme

Uvítáme kandidáty, kteří splňují následující požadavky:<br/>
<ul>
<li> SŠ/VŠ ideálně ekonomika nebo IT</li>
<li> Minimálně 3 roky praxe v oblasti konzultací SAP jako SAP Solution Architekt</li>
<li> Praxe z pozice SAP konzultanta je výhodou</li>
<li> Znalost programování ABAP je velkou výhodou!</li>
<li> Zkušenost s řízením projektů</li>
<li> Znalost procesů v oblasti Utilit</li>
<li> Velmi dobrý znalost SAP ISU</li>
<li> Čeština/Slovenština, AJ minimálně na střední úrovni </li>
<li> Výborné komunikační a analytické dovednosti</li>
<li> Ochota cestovat</li>
<li> Zájem pracovat na projektech u klienta</li>
<li> Možnost nástupu ihned</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí velmi atraktivní zaměstnanecké výhody:<br/>
<ul>
<li> Práce v mezinárodní společnosti s moderními technologiemi</li>
<li> Zajímavé platové ohodnocení</li>
<li> Možnost vzdělávání a profesního růstu</li>
<li> Jazykové kurzy</li>
<li> Příspěvky na kulturní a sportovní aktivity, životní a penzijní připojištění, odbornou literaturu a software</li>
<li> Stravenky</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".