Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  SAP konzultant - analytik

Lokalita Jičín a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 30 000–45 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, výrobní společnost v oboru automotive, hledáme zkušeného kandidáta na pozici SAP konzultanta

Náplň práce:

  • Práce v SAP systému na denní bázi
  • Pravidelný monitoring v systému
  • Výpomoc zaměstnancům a kolegům se systémem
  • Spolupráce na inventurách v systému
  • Nastavení strategií řízeného skladování
  • Příprava hlášení INTRASTAT, podklady pro hlášení EKONOM

Požadujeme:

  • ÚSO/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s výrobní společností (automotive výhodou)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost SAP prostředí – nutností
  • Znalost práce na PC (MS Office) – pokročilý uživatel
  • ŘP skupiny B
  • Ochotu učit se novým věcem, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí a pružnou pracovní dobu
  • Zajímavé finanční ohodnocení, kvalitní zaškolení
  • Zaměstnanecké benefity - 13., 14. plat, závodní stravování…
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu - Královehradecký kraj (okres Jičín)

Jestliže Vás tato pracovní nabídka zaujala, tak budu ráda, když mi zašlete Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás

Máte zájem o nabídku SAP konzultant - analytik?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Bialá z JOBSTART s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku SAP konzultant - analytik

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.