Volné pracovní místo  SAP Konzultant - Praha

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Máte zkušenosti s konzultační činností na SAP projektech - implementace, podpora? <br/>
<br/>Jste unaven/a z cestování pro projektech? <br/>
<br/>Nabízíme Vám zajímavou příležitost na lokálním projektu u žádané nadnárodní firmy!<br/>
<br/>
<b>
<font size=5>
<font color=red>SAP Konzultant</font>
</font>
</b> <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> spolupráce na projektech implementace SAPu,</li>
<li> konzultace ohledně jednotlivých modulů</li>
<li> implementace změn</li>
<li> poskytování poradenství uživatelům (na základě znalostí některého z modulů) </li>
<li> zaškolení a podpora uživatelů a řešení jejich potřeb,</li>
<li> atd.</li>
</ul>

Požadujeme

Požadovaná kvalifikace:<ul>
<li> VŠ/SŠ vzdělání, </li>
<li> SAP zkušenost:</li>
</ul>Procurement - SAP MM, SAP SRM, SAP SLM<br/>Finance – SAP FI/CO/AM<br/>HR – SAP HR-PA, PD<br/>Supply chain – SAP MM, SAP WM, SAP APO<ul>
<li> Zkušenosti s implementací, s podporou uživatelů, se zaškolením</li>
<li> Komunikace v AJ</li>
<li> Ochota se vzdělávat</li>
</ul>

Nabízíme

Společnost nabízí zajímavý systém firemních výhod a benefitů, možnost odborného a profesního růstu, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti<br/>Platový růst