Volné pracovní místo  SAP KONZULTANT|MEZINÁRODNÍ PROJEKTY|AŽ 80 000 KČ|

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 4-10-218018. Jste zákaznicky orientovaní a systém SAP Vám není cizí? Chcete pracovat v rámci prestižních zahraničních projektů pro mezinárodní společnosti kdy budete mít dostatek prostoru využít svůj anglický jazyk? Přidejte se k nám!<br/>
<br/>Mezinárodní společnost působící v oblasti vývoje, implementace a následné podpory systému SAP hledá v současné chvíli vhodné uchazeče na pozici "SAP KONZULTANT|MEZINÁRODNÍ PROJEKTY|AŽ 80 000 KČ|". <br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> provádění technické a obchodní analýzy</li>
<li> návrh podnikatelského plánu + návrh řešení</li>
<li> implementace navrženého řešení</li>
<li> poskytování podpory pro vývojáře</li>
<li> odpovědnost za dokumentaci implementačního procesu</li>
<li> školení a podpora pro uživatele</li>
<li> podpora při odhadech nákladů</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> znalost systému SAP</li>
<li> anglický jazyk na dobré komunikativní úrovni (zahraniční cesty)</li>
<li> pro-zákaznická orientace</li>
<li> zájem o to být týmový hráč</li>
<li> analytický přístup k řešení úkolů a cílů</li>
<li> časová flexibilita</li>
<li> ochota cestovat</li>
</ul>
<br/>Výhodou: <ul>
<li> zkušenosti s programovacím jazykem ABAP</li>
<li> německý jazyk na komunikativní úrovni</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 25 dni dovolené</li>
<li> práce z domu (HOME OFFICE)</li>
<li> flexibilní pracovní doba</li>
<li> stravenky i v případě cesty do zahraničí</li>
<li> mobilní telefon + zvýhodněný tarif</li>
<li> notebook i pro soukromé účely</li>
<li> kurzy cizích jazyků na pracovišti (AJ+NJ)</li>
<li> sleva na cestování vlakem</li>
<li> penzijní připojištění</li>
<li> team buildingové akce</li>
<li> roční nepeněžní bonus (poukazy)</li>
</ul>