Volné pracovní místo  SAP SD KONZULTANT

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

· práce v kompetečním centru pro celou Evropu
· koordinace implementačních projektů v rámci Evropy
· support a trénink klíčových uživatelů

Požadujeme

· VŠ vzdělání
· obdobná praxe z mezinárodní společnosti
· zkušenosti s implementací SD modulů podmínkou (ostatní východou)
· velmi dobrá znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
· výborné vyjednávací a komunikační dovednosti
· ochota cestování v rámci celé Evropy

Nabízíme

· Velmi zajímavé finanční ohodnocení
· Práce na mezinárodních projektech
· Možnost využití firemních benefitů (týden dovolené navíc, pojištění, stravování, aj.)
· Profesní rozvoj a možnost dalšího vzdělávání
· Místo pracoviště – Střední Čechy

Jiná sdělení

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, leadera ve svém oboru v Evropě - mezinárodní obchodní společnost – vysoko kvalifikovaného specialistu ve financích na pozici

FINANCIAL CONTROLLER CEE

Popis pozice / Náplň práce:
· Komplexní analýza finančních výsledků společnosti
· Tvorba finančního plánu, příprava budgetu, forecastů, rozpočtů za region CEE
· Aktivní business support všem oddělením společnosti
· Řízení controllingového oddělení (2 podřízení)
· Komunikace s koncernovým controllingem
· Reporting

Náš klient požaduje:
· Praxe v porovnatelné pozici min. 3 roky
. Zkušenosti v oblasti Controllingu a finančního řízení
· Zkušenosti s jednáním v oblasti bankovního a leasingového sektoru
· Učetní baground
· Aktivní znalost AJ
· Velmi dobou znalost MS Office (zejména MS Excel)
· Výborné analytické schopnosti

Náš klient nabízí:
· Práci v prostředí mezinárodní prosperující společnosti
· Otevřené a přátelské prostředí
· Služební auto i k soukromému užívání
· Vzdělávací programy
· Stravenky
· Pracoviště: Praha-západ

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „odpovědět na inzerát“.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.