Volné pracovní místo SAP SPECIALISTA - LIBEREC

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Liberec
Plný úvazek
Vzdělání
vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduální

Vaším úkolem bude zajistit efektivní IT podporu všem obchodním procesům v oblasti financí – finanční účetnictví, kontrola nákladů, analýza ziskovosti, kalkulace.

Podrobná náplň práce:

  • Podpora uživatelů, hledání závad a analýza základních příčin
  • Nastavení, standardizace a implementace procesů
  • Rozvoj nových závislostí v rámci systému (včetně shromažďování požadavků, design, konfigurace, testování, školení,imple­mentace a podpora SAP řešení, které podporují specifické požadavky klienta)
  • Vedení dokumentace
  • Podpora spuštění systému v dalších lokalitách
  • Podpora celosvětových IT projektů a celková IT podpora obchodních potřeb

Naše požadavky na Vás:

  • Zkušenost s programem SAP v mezinárodním prostředí
  • Zkušenost v automotive
  • Analytické schopnosti
  • Výborná znalost anglického jazyka nutností
  • Ochota cestovat
  • Zodpovědný přístup
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Zajímavou a dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti
  • Motivující platové ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Školení a vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody a benefity

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete prosím svá strukturovaná CV v českém a anglickém jazyce spolu s krátkým průvodním dopisem a přesným názvem pozice na adresu poslat email nebo nás kontaktujte telefonicky na poslat email . Děkujeme Vám.

Požadujeme

Nabízíme

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.