Volné pracovní místo  SCRUM MASTER - komplexní webové řešení

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 2-10-195712. Pro našeho významného klienta, společnost, která dlouhodobě patří mezi přední české digitální agentury, hledáme vhodného kandidáta na pozici Scrum Master.<br/>
<br/>
<br/>60% práce v Německu / 40% v Praze<br/>
<br/>Náplň práce:<br/>
<ul>
<li> Správa analýz a požadavků obchodních partnerů.</li>
<li> Definice plánů projektového managementu – načasování, náklady a dílčí úkoly.</li>
<li> Supervize projektových plánů, zejména včasné dodání a také kontrola nákladů.</li>
<li> Kvalitní vedení podřízených a jejich motivace k práci.</li>
<li> Další vedení specifických projektů v rámci oddělení</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Zkušenosti na obdobné pozici v délce alespoň 3 let.</li>
<li> Schopnost vedení týmu – manažerské dovednosti.</li>
<li> Zkušenosti s vedením projektů vývoje IS (ideálně webu)</li>
<li> Vynikající komunikační a organizační dovednosti.</li>
<li> Proklientský přístup a schopnost zajistit adekvátní komunikaci s klienty.</li>
<li> Pozitivní přístup k práci</li>
<li> Velmi dobré organizační a prezentační dovednosti, logické myšlení, argumentační schopnosti</li>
</ul>
<br/>Plynulá angličtina je podmínkou.

Nabízíme

Nabízíme: <ul>
<li>Odpovídající ohodnocení </li>
<li>Prostor pro osobní rozvoj </li>
<li>Mladý kolektiv v dynamicky se rozvíjející společnosti </li>
<li>Práce na mezinárodních projektech pro prestižní značky</li>
</ul>