Volné pracovní místo  Scrum master WANTED!

Lokalita Ostrava a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 70 000–110 000 Kč / měsíc

Oživte svou kariéru v jedinečné pracovní atmosféře! Hledáme vášnivého Scrum Mastera, který chce být součástí inovativního týmu přední mezinárodní společnosti. Moderní projekty, inspirativní kolegové a skvělé pracovní prostředí. #KariérníVýzva #Inovace #SpojSeSNámi

Náplň práce:
  • Sledování vývoje každého sprintu
  • Koordinace týmu pro dosažení cílů každé iterace
  • Plánování výstupů a řešení případných problémů
  • Organizace položek v Azure DevOps
  • Koučování v agilních metodikách
  • Usnadňování komunikace a spolupráce v týmu
  • Externí komunikace s klienty
  • Spolupráce na správě backlogu s Product Ownerem
  • Vedení týmu k vyšší úrovni vyspělosti Scrumu

Požadujeme

  • Středoškolské/univerzitní vzdělání
  • Výbornou znalost anglického jazyka (minimálně na úrovni B2+)
  • Zkušenosti jako Scrum Master
  • Znalost vývoje softwaru
  • Výbornou znalost technik a artefaktů Scrumu
  • Komunikační a vůdčí schopnosti
  • Schopnost řešit problémy a konflikty
  • Dobré organizační dovednosti

Nabízíme

  • Finanční odměna: Roční finanční bonus
  • Pracovní flexibility: Flexibilní pracovní doba, možnost Home Office s finančním příspěvkem
  • Dovolená: 25 dní dovolené
  • Mzdy a benefity: Každoroční revize mezd, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění
  • Rozvoj dovedností: Možnost odborného vzdělávání, jazykové kurzy a konference
  • Rodinná podpora: Program podpory rodičů, volno při mimořádných událostech
  • Další výhody: Firemní akce, zvýhodněné volání, slevy u partnerů, mobilní telefon

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Scrum master WANTED!?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tanja Poppová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Scrum master WANTED!

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.