Volné pracovní místo  Security Engineer

Lokalita Ostrava a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–52 000 Kč / měsíc

Jsme mezinárodní tým odpovědný za provoz SIEM systémů v několika severských zemích. Jako Security Engineer kladete důraz na platformy Security Information Event Managementu.
Budete úzce spolupracovat s naším zapáleným týmem profesionálů.
Nabízíme vám příležitost přispět ke změně v nejrychleji rostoucím podniku v oblasti IT. U nás budete mít možnost přímo ovlivnit svůj kariérní růst. Pokud máte dobré nápady, lidé vám budou naslouchat. Věříme, že důvěra podporuje svobodu a kreativitu.

Náplň práce:
  • Jsi zkušený profesionál v oblasti počítačové bezpečnosti s detailním porozuměním log managementu, řešením SIEM, počítačové bezpečnosti a současných hrozeb spolu
  • Spolupráce se SIEM inženýry, security architekty a engagement manažery
  • Implementace projektů SIEM technologie, škálové infrastruktury, automatizace
  • Implementace a návrh pravidel pro korelace, parsing a alarmy
  • Dokumentace řešení, sdílení nových nástrojů, schopností a procesů
  • Identifikaci oblastí pro vyladění detekcí a zlepšení efektivnosti
  • Spolupráce na navrhování standardních SOC SIEM provozních procedur

Požadujeme

  • Znalost principů zabezpečení sítě, protokolů a technologií
  • Nutná komunikativní angličtina, mluvená i psaná
  • Schopnost prezentovat, reportovat a komunikovat
  • Vzdělání v oboru informačních technologií
  • Cit pro dynamické prostředí SOC a pro pracovní etiku
  • Dobré organizačních dovednosti a proaktivní myšlení
  • Ovládání bezpečnostních principů a technologií operačních systémů
  • Alespoň dovednost základního hodnocení malwaru
  • Znalost zásad správy operačních systémů

Velká výhoda bude:
  • Praxe několik let strávených v prostředí zabývající se kybernetickou bezpečnosti a/nebo SOC
  • Zkušenosti v technologii SIEM – korelace, vlastní parsery a alarm
  • Obecné porozumění bezpečnosti a bezpečnostní analýze
  • Znalost cloudových technologií SaaS SIEM (MS Sentinel, Elastic, Rapid7) jsou velkým plusem
  • Certifikace v oblasti bezpečnosti (SANS, OSCP, související s výrobcem) jsou velmi žádané

Nabízíme

  • Roční příspěvek Home office 2 400 Kč
  • Stravenkový paušál, benefitní systém Cafeteria, občerstvení na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené, sick days
  • Multisport
  • Vzdělávání – IT kurzy, certifikace, jazykové kurzy a osobní rozvoj
  • Možnost využít bezplatné konzultace s psychologem
  • Jedinečná nabídka volání a dalších telekomunikačních služeb O2 za zvýhodněnou cenu
  • Za doporučení zaměstnance (až 40 000 Kč)
  • Odměna za on-linové hovory a přesčasy / víkendy nad rámec zákona.
  • Finanční podpora při dlouhodobé pracovní neschopnosti

Práce z domova

Nabízíme možnost pracovat jen z domova, převážně pracovat z domova nebo částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Máte zájem o nabídku Security Engineer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Daniela Vladařová z Jobs Contact Personal, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Security Engineer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.