Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Šéfkuchař
Lokalita:
Brno-město
Může se Vám hodit:
Šéfkuchař Brno-město

Volné pracovní místo Šéfkuchař nové moderní restaurace

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Pro našeho významného klienta, cateringovou společnost, která připravuje otevření nové a moderní restauraci v centru Brna s originálním konceptem, přijmeme inovativního a aktivního šéfkuchaře.

Pokud se rozhlížíte po nové výzvě v oblasti moderní gastronomie, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis motivační dopis.

Náplň práce:

  • Nastavení a otevření nové restaurace – kuchyně
  • Vedení kuchyně a zodpovědnost za její chod a rozvoj
  • Navrhování a sestavování menu a celkové nabídky
  • Příprava menu a veškerých jídel
  • Práce se sezonními a místními potravinami
  • Kreativní přístup a schopnost přizpůsobovat kuchyni aktuálním potřebám

Požadujeme

Hledáme:

  • Šéfkuchaře, který skvěle ovládá své řemeslo, a které je zároveň i jeho koníčkem
  • Inovativní myšlení a schopnost přinášet nové kuchařské invence
  • Schopnost definovat požadavky restaurace a plánovat rezervy
  • Schopnost denně navrhovat nabídku jídel a přizpůsobovat ji sezónním a místním surovinám
  • Znalost normování pokrmů
  • Proaktivitu a zapálení
  • Moderní přístup
  • Komunikační dovednosti (práce se zákazníkem)
  • Zájem o dlouhodobou spolupráci
  • Samostatnost a flexibilita
  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Vítaná je zkušenost s vedením menšího kolektivu

Nástup IHNED (otevření restaurace 1.7.2013)

Nabízíme

Společnost nabízí opravdovou příležitost, nadstandardní ohodnocení a zaměstnanecké výhody, moderní a nové prostředí.
Možnost práce v úspěšném dynamickém týmu.

Možnost být přítomen otevření restaurace, která má ambice se významně zviditelnit na brněnské gastronomické scéně

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.