Zařazeno v oborech:
Gastronomie a pohostinství
Pozice:
Kuchař, Šéfkuchař
Lokalita:
Nymburk
Může se Vám hodit:
Kuchař Nymburk, Šéfkuchař Nymburk

Volné pracovní místo Šefkuchař

aktivní
JOBSYSTEM s.r.o.
Místo pracoviště
Poděbrady
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

Bližší informace na pohovoru.

Požadujeme

Praxe min. 2 roky.

Nabízíme

Práci na HPP, mzda dle dohody.

Jiná sdělení

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Lázně Poděbrady, a.s.

Místo práce: Poděbrady

Termín nástupu: Dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, použijte volbu „odpovědět“.

Platnost inzerátu končí 17.4.2015. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Podobné nabídky práce

Kuchař / míchač salátů
Náplň práce: míchání salátů a výroba dalších výrobků dle rozpisů. Jedná se o fyzicky náročnější práci (zvedání břemen nad 15kg ) Práce není vhodná pro osoby se sníženou pracovní schopností. Pracovní doba po-pá 5:00-13:30. (možno ...
Jiří Fiala, s.r.o. Purkyňova 2089/42, Nymburk Plný úvazek
aktivní
Kuchař/ka
Požadujeme :vyučený kuchař s praxí; Zájemci se mohou hlásit denně od 7:00 - 14:00 hod. telefonicky nebo e.mailem.
Nemocnice Nymburk s.r.o. Boleslavská třída 425/9, Nymburk Plný úvazek
aktivní
KUCHAŘ/KA
Nástup možný ihned; praxe nutná; zájemce se hlásí tel. <!--poslatEmail-->v době od 8:00-20:00 hod., nebo e.mail: <!--poslatEmail-->
Zdeněk Matěcha 89, Loučeň Zkrácený úvazek
aktivní
VYUČENÁ KUCHAŘKA S PRAXÍ
Samostatná příprava teplých pokrmů pro žáky ZŠ a MŠ, dospělé strávníky. Příprava přesnídávek a svačin pro žáky MŠ. Kontakt na tel.č.<!--poslatEmail-->nebo osobně ve ŠJ od 7:00hod. do 11:00hod.
Školní jídelna Milovice, příspěvková organizace Dukelská 320/26, Milovice Plný úvazek
aktivní
Kuchař/ka
Místo výkonu práce : nám. 30.června 505, Milovice Požadujeme : beztrestnost,ŘP sk. B, chuť pracovat, odpovědnost Možnost ubytování.
Tamara Jelínková Nám. 30. června 505, Milovice Plný úvazek