Volné pracovní místo Sekretářka, Personalistka-na dobu určitou po dobu trvání rodičovské dovolené

aktivní
INEX Česká republika s.r.o.

INEX Česká republika s.r.o. je přední českou společností v oblasti správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a dalších služeb v oblasti facility managementu a velkoobchodu s hygienickými a čisticími prostředky. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2000, ISO: 14001:2004 a OHSAS 18001:2007 .

Společnost zajišťující úklidové práce vnitřní (administrativa, výrobní prostory), venkovní (údržba zeleně, zimní a letní úklid), všechny speciální úklidové práce (mytí oken, čištění koberců, tvrdé podlahy, žaluzie, světla, podhledy, fasády), správcovství, podlahářské práce, střediska po celé ČR

Místo pracoviště
Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

  • zajištění chodu sekretariátu společnosti, poštovní služby, evidence korespondence
  • vedení personální agendy
  • vedení běžné administrativní agendy
  • zajištění a organizace návštěv
  • zodpovědnost za proces vzdělávání zaměstnanců
  • organizace a vyhodnocování pravidelného hodnocení zaměstnanců, průzkum spokojenosti zaměstnanců
  • vyřizování telefonátů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (ideálně ekonomického směru)
  • úplná znalost personální problematiky (Zákoník práce)
  • výborná znalost práce na PC ( Word, Excel, Access)
  • komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • znalost rutinních sekretářských prací

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělání nejen v personální agendě

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - Nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády