Volné pracovní místo Senior Accountant/Senior účtovník

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Slovenská Republika Trnavský
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÁ NÁPLŇ:

  • kontrola formálnej a vecnej stránky daňových a účtovných dokladov
  • spracovanie a zaúčtovanie faktúr: prijatých odoslaných zahraničných tuzemských
  • spracovanie faktúr poda nákladových stredísk
  • zodpovednosť za spracovanie DPH a daňového priznania k DPH
  • spracovanie uzávierok spoločnosti: mesačná štvrťročná ročná
  • príprava podkladov pre audit
  • inventarizácia a kontrola účtov
  • mesačný report pre NBS intrastat
  • reporting

Iné výhody

  • práca pre renomovanú zahraničnú spoločnosť
  • možnosť profesného rastu

POŽIADAVKY:

  • SŠ alebo VŠ ekonomického smeru
  • prax na podobnej pracovnej pozícií min. 3 roky
  • znalosť ANGLICKÉHO jazyka na AKTÍVNEJ úrovni

PODMIENKA

  • znalosť legislatívy v oblasti podvojného účtovníctva a daní
  • skúsenosť účtovania v programe SAP alebo s iným IT systémom

ADMINISTRATÍVNE a EKONOMICKÉ ZNALOSTI:
Fakturácia – pokročilý
Podvojné účtovníctvo – expert
Skladové hospodárstvo – pokročilý

POČÍTAČOVÉ ZNALOSTI:
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý

Miesto práce: Trnavský kraj
Termín nástupu: ASAP alebo dohodou
Druh pracovného pomeru: plný úvzok