Volné pracovní místo  Senior Business Controller

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho zákazníka - významnou FMCG společnost - hledáme motivované kandidáty pro důležitou pozici:

Senior Business Controller

Náplň práce:
důsledné sledování a analýzy ziskovosti jednotlivých sortimentních oddělení
pravidelné prognózy zisků a ztrát
monitorování významných KPI / projektů / opatření
optimalizace procesů a způsobů práce
podpora vedení k zajištění fakt pro kvalifikované rozhodování

Požadavky na uchazeče:
SŠ/ VŠ vzdělání optimálně ekonomického směru
dobrá znalost AJ (práce v mezinárodním teamu)
min. 2 roky praxe v business/commercial controllingu
zkušenost s vedením menšího týmu

Nabízíme:

dynamickou a zodpovědnou práci v silné nadnárodní společnosti
možnost profesního růstu
motivující plat a balíček zaměstnaneckých benefitů

Pracoviště : Praha
Start: ihned

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět"