Volné pracovní místo SENIOR FINANČNÍ KONTROLOR s NJ (až 50.000 Kč)

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Pracovní poměr
Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání
základní

Pohltil Vás svět čísel natolik, že jste se vydali cestou controllingu? Pokud před Vás položíme výzvu v podobě nově vytvořené pozice finančního kontrolera mezinárodní organizace, chopíte se jí? Kandidáti s pokročilou znalostí německého jazyka mají velkou šanci na úspěch!!!

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodného kandidáta/kan­didátku na pozici

SENIOR FINANČNÍ KONTROLOR s NJ (až 50.000 Kč)

Náplň práce:

  • Zpracování finančních analýz
  • Sestavení a kontrola rozpočtů, komparace plánů a skutečnosti
  • Příprava ročních uzávěrek
  • Optimalizace procesů ve spolupráci s mateřskou centrálou
  • Spolupráce s ostatními odděleními, reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • VŠ ekonomická
  • Minimálně 3 roky praxe controlling, audit
  • Komunikativní NJ, alespoň B2 středně pokročilá úroveň
  • MS Office – pokročilý uživatel
  • Preciznost, kritické myšlení
  • Výhodou znalost SAP a zkušenosti v mezinárodní organizaci
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní společnosti a odborný rozvoj
  • Propracovaný systém benefitů
  • Bonusy ke mzdě
  • Příspěvek na stravování, jazykové kurzy, dovolenou navíc

Lokalita pracoviště: Olomoucko
Nástup dle domluvy

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.