Volné pracovní místo Senior IT Project Manager | implementace ERP | Vysočina

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Havlíčkův Brod
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
dohodou

Ref. č.: 6–10–223509. ⋙ ERP, výroba, implementace, SAP, senior, IT, project manager, výrobní procesy, koordinátor, mezinárodní projekt, fluent English and Czech ⋘

Konec rušného života ve velkoměstě? Čas usadit se a pustit se do dlouhodobé spolupráce? Challenge ahead: Welcome to VYSOČINA!

Vaším úkolem bude:
  • sjednocení procesů mezi mateřskou společností a závodem v ČR
  • partner č. 1 projektového manažera v mateřské společnosti
  • řízení projektu implementace ERP systému ve výrobní společnosti
  • stanovení časového plánu, návrh řešení, metodika procesů
  • komunikace s dodavatelem ERP systému
  • koordinace projektového týmu (cca 25 key users)
  • úzká spolupráce s procesním manažerem

Projekt na 2 roky. A dál? Rozhodně ne konec. Velké možnosti do budoucna a další rozvoj mezinárodních IT projektů v rámci výrobní skupiny. Dlouhodobá spolupráce je pro nás Super Important!

Zajímá Vás to? Pošlete nám CV v českém i anglickém jazyce. Není čas ztrácet čas. Výběrové řízení končí 12.12.2016!!!

Požadujeme

Odbornost:
  • řízení projektů v mezinárodním prostředí
  • specialista na výrobní procesy
  • vedení úspěšné implementace ERP systému ve výrobní společnosti (ideálně SAP)
  • znalost v plánování časového horizontu implementace, termínů, nákladů
  • přehled v IT technologiích
  • IT dovednosti, ITIL
  • plynulá ČJ + AJ slovem i písmem pro denní komunikaci
  • NJ velkou výhodou (ale ne nutností)

Velký důraz na osobnost:
  • schopnost komunikovat, vést jednání, argumentovat, jednat napříč managementem, rozhodnout, organizovat
  • velká míra empatie, stmelení a koordinace týmu
  • zodpovědnost, samostatnost, důslednost, týmový hráč

  • ochota cestovat!
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Nabízíme Vám:
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolená
  • pružná pracovní doba
  • notebook, mobil
  • příspěvek na stravování
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu v rámci regionu
  • zaměstnanecké výhody na služby u sjednaných partnerů

Proč se Vám u nás ještě bude líbit:
  • stabilní zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • zajímavé projekty výhledově na několik let dopředu
  • osobní a profesní růst
  • pravidelné firemní akce
  • atmosféra rodinné firmy
  • minimální fluktuace v rámci společnosti

Nástup: 1.1. – 1.3.2017
Pracovní poměr: smlouva na dobu neurčitou
Lokalita: Vysočina

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Kamila Gebrtová (Grafton Recruitment s.r.o.)