Volné pracovní místo  SENIOR IT PROJECT MANAGER, Vysočina

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Ref. č.: 5-10-224347. Konec rušného života ve velkoměstě? Čas usadit se a pustit se do dlouhodobé spolupráce? Challenge ahead: Welcome to VYSOČINA!<br/>
<br/>Vaším úkolem bude:<ul>
<li> sjednocení procesů mezi mateřskou společností a závodem v ČR</li>
<li> partner č. 1 projektového manažera v mateřské společnosti</li>
<li> řízení projektu implementace ERP systému ve výrobní společnosti</li>
<li> stanovení časového plánu, návrh řešení, metodika procesů</li>
<li> komunikace s dodavatelem ERP systému</li>
<li> koordinace projektového týmu (cca 25 key users)</li>
<li> úzká spolupráce s procesním manažerem</li>
</ul>
<br/>
<br/>Zajímá Vás tato pozice? Pošlete nám CV v českém i anglickém jazyce. Výběrové řízení končí 12.12.2016!!!

Požadujeme

Odbornost:<ul>
<li> řízení projektů v mezinárodním prostředí</li>
<li> specialista na výrobní procesy</li>
<li> vedení úspěšné implementace ERP systému ve výrobní společnosti (ideálně SAP)</li>
<li> znalost v plánování časového horizontu implementace, termínů, nákladů</li>
<li> přehled v IT technologiích</li>
<li> IT dovednosti, ITIL</li>
<li> plynulá ČJ + AJ slovem i písmem pro denní komunikaci</li>
<li> NJ velkou výhodou (ale ne nutností)</li>
</ul>
<br/>Velký důraz na osobnost:<ul>
<li> schopnost komunikovat, vést jednání, argumentovat, jednat napříč managementem, rozhodnout, organizovat</li>
<li> velká míra empatie, stmelení a koordinace týmu</li>
<li> zodpovědnost, samostatnost, důslednost, týmový hráč</li>
<li> ochota cestovat</li>
<li> ŘP sk. B - aktivní řidič</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme Vám:<ul>
<li> zajímavé finanční ohodnocení</li>
<li> 5 týdnů dovolená</li>
<li> pružná pracovní doba</li>
<li> notebook, mobil</li>
<li> příspěvek na stravování</li>
<li> jazykové kurzy</li>
<li> příspěvek na dopravu v rámci regionu</li>
<li> zaměstnanecké výhody na služby u sjednaných partnerů</li>
</ul>
<br/>Proč se Vám u nás ještě bude líbit:<ul>
<li> stabilní zázemí úspěšné nadnárodní společnosti</li>
<li> zajímavé projekty výhledově na několik let dopředu</li>
<li> osobní a profesní růst</li>
<li> pravidelné firemní akce</li>
<li> atmosféra rodinné firmy</li>
<li> minimální fluktuace v rámci společnosti</li>
</ul>