Volné pracovní místo  SENIOR KONZULTANT - ref. č. V 059

Lokalita a další
Vzdělání Vyšší odborné

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro svého klienta, centrum zaměřené na podporu podnikání a inovací, hledáme vhodné kandidáty a kandidátky na pozici

SENIOR KONZULTANT/KA

Náplň práce:

vyhodnocování, pomoc s přípravou a rozvojem podnikatelských záměrů začínajících firem (start-up/spin off),
odpovědnost za podporu cca 10 start-up projektů ročně (poskytování poradenství začínajícím firmám v oblasti strategického rozvoje, marketingu, prodeje, financí, risk managementu atd.)
příprava plánu podpory vybraných projektů (stanovení rozsahu a formy podpory)
spoluzodpovědnost za vyvolání poptávky firem po inkubačním programu a odpovědnost za jejich přijímání do inkubátoru
zajištění zpětné vazby ze strany inkubovaných firem a flexibilní reakce ze strany společnosti
spolupráce při vytvoření sítě odborných poradců / koučů pro firmy v inkubátorech, vytváření a udržování vztahů s klíčovými partnery společnosti
reprezentaci Inkubačního programu firmy na relevantních konferencích, seminářích a workshopech
poskytování související administrativní podpory

Požadujeme

vysokoškolské vzdělání (v ideálním případě technického směru)
pracovní zkušenosti v délce minimálně 3 až 5 let – znalosti principů firemního rozvoje (například z oblastí
zkušenosti ze zahraniční (studijní či pracovní pobyt, atd.)
přehled o hi-tech technologiích, globálních trendech, trzích a start-up scéně
schopnost profesionálního jednání s klienty a výborné prezentační dovednosti
proaktivní přístup, otevřenost, komunikativnost
výborná znalost anglického jazyka (další jazyk výhodou)
řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

velmi pestrou, zodpovědnou a společensky přínosnou práci
motivující platové ohodnocení
5 týdnů dovolené
zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

Děkujeme za Váš zájem o tuto pozici. Pokud Vás v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu nebudeme kontaktovat, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašich osobních materiálů do společnosti APROFES, s.r.o. dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., O ochraně osobních údajů.

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".