Volné pracovní místo  SENIOR KONZULTANT/KA - PRAHA #2033077

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Práce na ŽL
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledáme aktivní, samostatnou, zodpovědnou a výsledkově orientovanou osobnost pro rozšíření našeho výborného týmu.

SENIOR KONZULTANT/KA - PRAHA

Jaká bude Vaše pracovní náplň:
· Zodpovědnost a zajištění náboru zaměstnanců pro naše klienty v oblasti IT / Engineering
· Komunikace s klienty ohledně otevřených pozic, navazování úzkých profesních vztahů
· Kreativní vytváření inzerátů a odpovědnost za vyřízení došlých žádostí o zaměstnání
· Vyhledávání a výběr vhodných uchazečů (nejen v databázích), vedení pohovorů, komunikace s kandidáty
· Zadávání informací do interní databáze (s touto činností Vám bude pomáhat i Vaše asistentka)
· Účast při obchodních schůzkách v pozici HR profesionála
· Pravidelný reporting

Požadujeme

Předpoklady:
· Minimálně SŠ vzdělání
· PRAXE NA OBDOBNÉ PRACOVNÍ POZICI V PERSONÁLNÍ AGENTUŘE MINIMÁLNĚ 1 ROK PODMÍNKOU (osobnosti bez praxe v PA nebo obdobně zaměřené společnosti bohužel nemůžeme zařadit do výběrového řízení)
· Chuť pracovat na obsazování pracovních pozic a umění obsadit je
· Schopnost vyjednávat způsobem WIN/WIN, umění dobrého uchazeče umístit
· Samostatnou osobnost, výsledkově orientovanou s proaktivním přístupem a zdravým selským rozumem
· Profesionální vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti a iniciativnost
· Komunikativní znalost AJ velkou výhodou (ale není podmínkou)
· Dobrou znalost MS Office, Outlook, internet, sociální sítě PODMÍNKOU

Nabízíme

Nabízíme:
· Výborné finanční odměny
· Podpora osobní asistentky při zadávání inzerce, kandidátů do databáze atd.
· Důkladné zaškolení a předání výborných klientů
· Různorodou práci a možnost plánovat si vlastní Time management - Home Office
· Mobilní telefon s neomezeným tarifem a internetem
· Možnost profesního a osobního růstu
· Příjemné pracovní prostředí na Praze na Vinohradech
· Výborný tým, který tráví společně i volný čas
· Podílení se na vytváření strategie společnosti

Těšíme se na Váš profil i s fotografií a pár řádky o sobě, proč právě Vy byste chtěli být součástí našeho týmu :-).

Jiná sdělení

Pro případné otázky kontaktujte paní Ilona Schmidt.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.