Volné pracovní místo  SENIOR PERSONAL ASSISTANT

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti průmyslových technologií, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici: SENIOR PERSONAL ASSISTANT

Náplň práce:
  • organizace přidělených aktivit a projektů, služebních cest, školení, koordinace schůzek
  • administrativní agenda – příprava materiálů, evidence a archivace dokumentů
  • vedení kanceláře výkonného ředitele, organizace meetingů, konferencí, objednávek
  • organizační a administrativní podpora výkonného ředitele
  • komunikace s řediteli, manažery

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ – komunikativní znalost
  • PC – uživatelskou znalost MS Office
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • samostatnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení, až 30,000 CZK
  • řadu zaměstnaneckých výhod

Jiná sdělení

V případě Vašeho zájmu o výběrové řízení na danou pozici nám zašlete motivační dopis a profesní životopis v českém a anglickém jazyce na mail: použijte odpovědní formulář

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti MERCURY GROUP s.r.o., dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti MERCURY GROUP s.r.o. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.