Volné pracovní místo  Senior programátor Java EE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Významná mezinárodní společnost se zastoupením po celém světě hledá kvalifikovaného uchazeče na pozici Senior programátor Java EE.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> vývoj SW produktu dle požadavků zákazníka a zadání od produktového architekta</li>
<li> implementace nových funkcí</li>
<li> řešení problémů</li>
<li> ověřování kódu unit testy</li>
<li> aktivní účast na poradách s týmem</li>
<li> podpora při testování a produktové integraci</li>
<li> spolupráce s týmem vývojářů</li>
<li> podíl na tvorbě a úpravě technické dokumentace</li>
<li> instalace a konfigurace testovacích a vývojových nástrojů</li>
<li> účast na zajímavých projektech</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> podmínkou víceletá zkušenost s programováním v Javě Entreprise (nebo C# a chuť naučit se Javu) - hledáme opravdu seniora</li>
<li> zkušenost s vývojem větších SW (např. pro bankovní systémy nebo e-shopy)</li>
<li> znalost SCRUM metodiky</li>
<li> přehled v sítích</li>
<li> výhodou zkušenost v programování pod Linuxem</li>
<li> výhodou znalost Oracle</li>
<li> min. pasivní Aj</li>
<li> analytické myšlení</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> 5 týdnů dovolené</li>
<li> kurzy cizích jazyků</li>
<li> příspěvky na sportovní a společenské aktivity</li>
<li> příspěvky na životní pojištění</li>
<li> stravenky</li>
<li> až 3 sick days ročně</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".