Volné pracovní místo  SENIOR QUALITY INŽENÝR

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

Náš významný klient přední zaměstnavatel s dlouholetým působením v České republice hledá vhodného kandidáta na pozici Senior inženýr kvality. Jedná se o mezinárodní výrobní společnost náležící k prestižnímu žebříčku top zaměstnavatelů.

Požadujeme
Technické vzdělání
Praxe v oblasti kvality výrobní společnosti
Výborná znalost AJ
Znalost standardů plánování kvality v průmyslu FMEA plánování kvality a příprava PPAP
Znalost průmyslového systému kvality

Co budete dělat?
zodpovědnost za kontinuální zlepšování kvality dodávek napříč celou výrobou
sledování nákladů v oddělení kvality
řešení interní problémů pomocí zavedených firemních metod
Příprava a implementace nezbytných nápravných a preventivních opatření
Sledování ověřování a zavádění účinných nápravných opatření
Vyhodnocování výsledků auditů a poskytování zpětné vazby konkrétnímu oddělení výroby
Analýza vrácených výrobků prostřednictvím záručního systému
Sběr reakcí zákazníků a iniciace akčních plánů
Zajišťování školení poradenství a odborné podpory spolupracovníkům

Nabízíme

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • karierní růst a profesionální rozvoj
  • zázemí silné dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům
  • firemní akce
  • dovolenou nad rámec ZK
  • dotované závodní stravování
  • jazykové kurzy