Volné pracovní místo  Senior Reporting Specialist

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, zahraniční společnost působící v oblasti správy nemovitostí se sídlem v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici Senior Reporting Specialist.

Náplň práce:
  • reporting v souladu s IFRS pro české a slovenské společnosti
  • controlling, reporty
  • příprava budgetů a jejich vyhodnocování
  • sledování, analýzy a kalkulace nákladů, prognózy, cash flow analýzy
  • vytváření finančních analýz, statistické výkazy
  • podpora ekonomického rozhodování na všech úrovních řízení společnosti
  • komunikace s auditory

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi min.4 roky
  • znalost IFRS standardů
  • praxi na obdobné pozici v oblasti controllingu
  • komunikativní znalost AJ - reporting je v tomto jazyce
  • dobrou znalost MS Office
  • znalost programu Navisionu výhodou
  • časovou flexibilitu

Nabízíme

  • zajímavou práci v zahraniční společnosti se sídlem blízko metra Florenc
  • stravenky
  • mladý kolektiv
  • nástupní plat 50 - 55 000,-Kč
  • nástup dle dohody

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".