Volné pracovní místo  SENIOR TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR s AJ

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Ref. č.: 12-30-166637. Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na pozici TECHNOLOG/PROCESNÍ INŽENÝR s AJ.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> zodpovědnost za racionalizaci, operacionalizaci výroby</li>
<li> technologické projekty</li>
<li> opravy, servis, nové projekty</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> SŠ/VŠ technického směru</li>
<li> praxe na obdobné pozici (nejlépe v potravinářské firmě)</li>
<li> zkušenost s operacionalizací výroby</li>
<li> zkušenost s projekty z výrobní firmy</li>
<li> komunikativní AJ</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> zajímavé platové ohodnocení (dle zkušeností)</li>
<li> zázemí stabilní mezinárodní firmy</li>
<li> systém benefitů</li>
</ul>