Volné pracovní místo SENIOR ÚČETNÍ / GL ACCOUNTANT - 45 - 50 000 CZK

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Praha
Plný úvazek
Vzdělání
bakalářské

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:

zodpovědnost za účetní procesy společnosti
spolupráce na uzávěrkových operacích
účtování DPH
posuzování daňových rizik
reporting
spolupráce s interními i externími auditory
podílení se na inovacích v oblasti financí
spolupráce s ostatními odděleními

Profil ideálního kandidáta:

Pokročilá znalost anglického jazyka
Cca 5 let zkušeností s vedoucí či seniorní rolí v oblasti účetnictví
Pokročilá znalost MS Excel
Znalost SAP výhodou
Schopnost práce pod tlakem
Dobré organizační schopnosti, loajallta, decision maker

Nabídka:

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém prostředí společnosti
Systém zaměstnaneckých benefitů
Využití AJ
Odpovídající platové ohodnocení
Nástup možný ihned nebo dohodou

Pracovní poměr na dobu

neurčitou

Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamickém

prostředí společnosti

Systém zaměstnaneckých benefitůVyužití AJ

Odpovídající

platové ohodnocení

Požadujeme

https:// poslat email