Volné pracovní místo  SEO Specialista

Lokalita a další
Vzdělání Vysokoškolské

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, přední obchodní IT společnost na českém trhu, hledáme mimořádně schopné kandidáty na pozici SEO SPECIALISTA .

Náplň práce:
  • SEO optimalizace firemního webu
  • monitoring a vyhodnocování KPI elektronického obchodu
  • vytváření a vyhodnocování PPC kampaní
  • budování sítě zpětných odkazů
  • spolupráce na webových projektech napříč společností

Požadujeme

  • VŠ vzdělání, se zaměřením IT
  • výborný přehled v oblasti SEO
  • předchozí zkušenosti v oblasti SEO optimalizace webu
  • znalost nástroje Google Analytics NUTNOSTÍ!!
  • znalost PPC systémů výhodou
  • praktickou zkušenost s konkrétními internetovými projekty
  • velmi dobrou znalost ČJ
  • znalost AJ výhodou
  • analytické a logické uvažování, samostatné rozhodování
  • pečlivost, smysl pro detail

Nabízíme

  • práci v mladém kolektivu
  • zázemí silné firmy – jedničky na trhu v IT
  • možnost dalšího postupu a vzdělání
  • dobré platové ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, zdravotní program, fitness, stravenky)

Nástup: dohodou
Plat: 25 - 50 000,- dle zkušeností

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".