Volné pracovní místo Seřizovač – operátor výrobních linek

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost pro automobilový průmysl se sídlem v Brně, hledáme kandidáty na pozici:

Seřizovač – operátor výrobních linek

Místo výkonu: Brno, nástup: srpen, září 2010

Náplň práce:

  • Seřizování a údržba výrobních a obslužných strojů
  • Obsluha výrobní linky a následná kontrola výroby
  • Monitorování výrobního procesu a měření produktu
  • Dodržování pravidel systému řízení jakosti

Požadujeme:

  • SŠ technického směru/vyučen
  • Prokazatelné zkušenosti se seřizováním výrobních linek a jejich monitorováním
  • Znalost výrobního procesu v oblasti obrábění
  • Znalost procesu tváření kovů
  • Zkušenosti s měřením délky (mikrometr, posuvné pravítko)
  • Řidičský průkaz na obsluhu jeřábu výhodou
  • Vazačské zkoušky/jeřábnický průkaz výhodou
  • Technická zdatnost

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení
  • ostatní zaměstnanecké výhody
  • prostředí stabilní mezinárodní společnosti,
  • nové moderní pracovní prostředí

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím Váš životopis v ČJ pomocí volby „odpovědět“. Uveďte, prosím název pozice. Děkujeme.

Poskytnutím svých osobních údajů zahrnutých do životopisu, dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v plném rozsahu v databázi společnosti Randstad s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to na dobu max. jednoho roku a poté k jejich skartaci. Zároveň tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Jiná sdělení

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.