Volné pracovní místo Seřizovač CNC – nabídka v Přerově!

aktivní
SUGESTO s.r.o.
Místo pracoviště
Přerov
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Do týmu CNC seřizovačů hledáme šikovného kolegu pro obsluhu horizontální vyvrtávačky. Nabídneme stabilní zázemí v přátelském kolektivu, mzdu dle zkušeností a výjimečné benefity!

Náplň práce:

  • seřizování a obsluha stroje – horizontální vyvrtávačky
  • práce s výkresy a příslušnou technickou dokumentací
  • práce s řídicím systémem a vytváření potřebné technické dokumentace

Požadujeme

  • SOU strojírenského zaměření
  • zkušenosti s technickou dokumentací a znalost čtení výkresů
  • manuální zručnost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • práci na HPP v úspěšné strojírenské společnosti v Přerově
  • moderní strojní vybavení
  • přátelskou atmosféru
  • mzdu dle zkušeností s různými bonusy
  • velice zajímavé firemní benefity
  • nástup je možný ihned!