Volné pracovní místo  Seřizovač CNC soustruhu (od 20.000 Kč)

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáme člověka, který má zkušenost s CNC stroji a nebojí se vyzkoušet si nové věci. Pokud hledáte práci ve výrobní firmě, tak je tato nabídka přímo pro Vás.

Náplň práce:

  • práce na CNC soustruhu
  • péče a drobná údržba o svěřený stroj a prostředky
  • vytváření produktů dle výkresové dokumentace
  • tvorba jednoduchých programů
  • kontrola výsledného obrobku

Požadujeme

  • výborná znalost čtení výkresů
  • praxe na CNC strojích
  • zkušenost s programováním v systému FANUC
  • pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • práci na HPP ve výrobní firmě v Olomouci
  • velmi dobré finanční ohodnocení
  • práce na dvě směny
  • práce v moderním prostředí a s moderními stroji
  • nástup ihned

Jiná sdělení

Chcete se ucházet o tuto pozici? Zašlete nám svůj životopis! Poskytnutím údajů a Vašeho životopisu dáváte společnosti SUGESTO s.r.o. souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů (dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů) za účelem zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.