Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ - Sadská, až 28 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-228604. Máte zkušenosti se seřizováním strojů a bydlíte v lokalitě SADSKÁ? <br/>Nebo jste čerstvým absolventem a chcete získat praxi?<br/>Potom máme práci právě pro Vás! <br/>
<br/>Na pozici SEŘIZOVAČ strojů hledáme vhodné kandidáty do výrobní společnosti. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> nastavování a seřizování poloautomatických strojů</li>
<li> spolupráce s oddělením kontroly kvality</li>
<li> práce s výrobní dokumentací</li>
<li> práce ve výrobě</li>
<li> třísměnný popř. nepřetržitý provoz (od pondělí do pátku)</li>
</ul>
<br/>Lokalita: Sadská<br/>Nástup: IHNED<br/>
<br/>Smlouva na dobu určitou, s možností prodloužení na neurčito.

Požadujeme

<ul>
<li> vyučení v technickém oboru</li>
<li> praxe se seřizováním strojů velkou výhodou</li>
<li> ochota pracovat na třísměnném popř. nepřetržitém provozu. </li>
<li> spolehlivost, pečlivost</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> Variabilní složka mzdy za včasnou docházku</li>
<li> Bonusy ze zisku společnosti na měsíční či kvartální bázi</li>
<li> Možnost získání smlouvy na dobu neurčitou po zkušební době</li>
<li> Proplácení přesčasů a víkendů ve výši 50%</li>
</ul>

Vhodné pro

Absolventy.