Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ NA PLASTY, AŽ 30 000 Kč/měs.

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

O firmě

Ref. č.: 13-21-228601. Máte zkušenosti s prací na vstřikolisech? Chcete pracovat pro stabilní výrobní společnost? Pokud ano, zašlete nám prosím Váš životopis. Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ. <br/>
<br/>Náplň práce: <ul>
<li> seřizování a optimalizace vstřikolisovacích strojů </li>
<li> výměna vstřikovacích nástrojů (forem) a seřízení vstřikovacích strojů </li>
<li> zajištění přípravy zpracovávaného materiálu </li>
<li> manipulace s materiály</li>
</ul>
<br/>Jedná se o třísměnný provoz od pondělí do pátku. <br/>
<br/>Lokalita práce: Mělnicko

Požadujeme

<ul>
<li> praxe v oboru a znalost problematiky vstřikování plastů </li>
<li> znalost obsluhy vstřikovacích strojů a údržby forem</li>
<li> ochotu pracovat v třísměnném provozu</li>
<li> uživatelská znalost PC</li>
<li> pečlivost, spolehlivost, loajalita</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> práce ve stabilní společnosti</li>
<li> odpovídající platové hodnocení </li>
<li> výkonnostní bonusy na měsíční bázi</li>
<li> příspěvek na ubytování </li>
<li> možnost stravování v areálu</li>
</ul>