Volné pracovní místo SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Olomoucko
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
dohodou

Pro významnou nadnárodní společnost nedaleko Olomouce hledáme kandidáty na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU

Náplň práce:
  • seřizování vstřikolisů a nastavení výrobního procesu
  • výměna forem na vstřikolisech
  • odstraňování závad ve výrobních operacích
  • preventivní prohlídky vstřikolisů
  • komunikace s mistry výroby
  • odpovědnost za svoji práci

Místo výkonu práce: okres Olomouc

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici ve výrobě plastů minimálně 5 let
  • praxe v údržbě vstřikolisů nutná
  • znalost práce na vstřikolisech typu AUBURG výhodou
  • základy AJ
  • ŘP sk B
  • vyučení v oboru lisař výhodou
  • flexibilita, ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • motivační složka mzdy
  • profesní školení
  • práce ve stabilní společnosti
  • dovolená navíc
  • příspěvek na stravu

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.