Volné pracovní místo Seřizovač vstřikolisu

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Ústecký kraj
Plný úvazek
Vzdělání
SŠ s maturitou

Popis pracovní nabídky

  • seřizování a programování vstřikolisů
  • kontrola a výměna forem
  • zodpovědnost za kvalitu vyráběných produktů
  • dokumentace veškerých zmetků a odstávek ve výrobě

Máte zkušenosti se zpracováním plastů? Máte praxi v oblasti seřizování vstřikolisů? Pro našeho klienta se sídlem v Mostě hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovač vstřikolisu.

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • min. 1 rok praxe na pozici seřizovače vstřikolisu
  • zkušenosti se zpracováním plastů
  • zkušenosti se zaváděním nových forem – výhodou
  • znalost NJ – výhodou
  • ochota pracovat ve 3 směnném provozu
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • práce v zázemí rychle se rozvíjejícího rodinného podniku
  • motivující finanční ohodnocení dle zkušeností kandidáta
  • odborné vzdělávání
  • další zaměstnanecké benefity

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.

Podobné nabídky práce

SERVISNÍ TECHNIK S AJ – CNC STROJE (30.000 - 45.000,- Kč)
Máte vzdělání technického směru a praxi na pozici servisního technika? Domluvíte se anglicky a baví Vás cestování? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti? Pak je tato pozice právě pro Vás! Úspěšná, stabiln ...
včera
Seřizovač
Randstad s.r.o. Ústecký kraj Plný úvazek
týden
SOUSTRUŽNÍK - SOUSTRUH / FRÉZA
SOUSTRUŽNÍK - SOUSTRUH / FRÉZA Na HPP hledáme schopného a zkušeného obráběče kovů se znalostmi práce na konvenčním soustruhu a případně i konvenční fréze. Náplň práce: - obrábění - soustružení dle technického postupu a výkresu - ...
SITTECH HYDRAULIKA, s.r.o. V Luhu 3343, Most Plný úvazek
Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)
Náplň práce: - obsluha cnc strojů ve výrobě Požadujeme: - zkušenost s korekcemi na obráběcích strojích a základní znalost nastavení na obráběcím stroji Hlásit se: Vlasáková Jindřiška, tel.: <!--poslatEmail-->, <!--poslatEmail-- ...
STARCAM s.r.o. 137, Havraň Plný úvazek