Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikovacích lisů – NEPŘEHLÉDNĚTE velmi zajímavé podmínky!

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou

Hledáte práci ve společnosti, která Vám za Vaše zkušenosti může nabídnout víc, než jen zajímavou mzdu? My ji obohacujeme o bonusy, různé benefity, hlavně zpříjemňujeme přátelskou atmosférou a moderním prostředím. Máte zkušenosti se vstřikolisy a lákají Vás tyto nabídky? Tak čtěte více a zašlete nám svůj životopis!

Náplň práce:

  • budete obsluhovat moderní vstřikovací lis pro výrobu plastových komponentů
  • dalším z úkolů bude výměna lisovacích forem dle určené výrobní zakázky
  • budete kontrolovat nedokonalosti na výlisku a případně řešit opatření
  • do drobných oprav stroje se můžete pustit sám/a, v případě větších poruch se obrátíte na údržbu
  • třešničkou nakonec může být i vedení menšího týmu lidí

Požadujeme

  • seřizovač vstřikolisu by měl mít technické vzdělání
  • také zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů
  • a pokud jste vůdčí typ, určitě je to pro Vás velká výhoda

Nabízíme

  • budete pracovat s moderními technologiemi v úspěšné společnosti
  • budete obklopen přátelskými kolegy
  • za svoji práci dostanete zajímavou odměnu a dle šikovnosti přidáme také bonusy
  • máme vlastní jídelnu a přispíváme na jídlo
  • kromě toho Vám nabídněme další příspěvky, nebo i jiné, nefinanční benefity
  • práce je na HPP a rádi Vás vezmeme hned!
  • společnost se nachází v Prostějově