Volné pracovní místo Seřizovač vstřikovacích lisů

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
základní

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti lisování plastů, hledáme kandidáta na pozici:

Seřizovač vstřikovacích lisů

Náplň práce:

  • seřizování a obsluha vstřikovacích lisů
  • práce ve výrobě – zpracování plastů

Požadujeme

  • praxe na pozici seřizovače vstřikovacích lisů
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz
  • samostatnost, spolehlivost, důslednost
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • firemní benefity
  • příjemné pracovní prostředí

V případě zájmu použijte volbu „odpovědět“.