Volné pracovní místo  Seřizovač vstřikovacích lisů

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Využijte příležitost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti zabývající se vstřikováním plastů a tepelným tvarováním na pozici - Technik vstřikovacích lisů.<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> výměna forem na strojích</li>
<li> příprava a rozjezd výroby</li>
<li> řešení problémů a odstraňování chyb ve výrobě</li>
<li> seřizování strojů a ladění výrobního procesu</li>
<li> spolupráce s oddělením technologie</li>
</ul>

Požadujeme

Kandidát by měl splňovat následující kritéria:<br/>
<br/>
<ul>
<li> vyučen nebo SŠ vzdělání technického směru</li>
<li> zkušenost min. 1 rok na obdobné pozici</li>
<li> základní znalost technologie vstřikování plastů</li>
<li> základní znalost obsluhy vstřikovacích lisů, robotů, apod.</li>
<li> praxe v automotive výhodou,</li>
</ul>

Nabízíme

<ul>
<li> moderní pracovní prostředí</li>
<li> firemní akce</li>
<li> příspěvek na penzijní/životní připojištění, - stravenky</li>
<li> jazykové kurzy</li>
</ul>

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".