Volné pracovní místo  SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH LINEK HRANICE

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

Pro novou nadnárodní společnost SMITHS MEDICAL se sídlem v Hranicích , která se zabývá výrobou špičkového zdravotnického zařízení a pomůcek hledáme schopného kandidáta na pozici:<br/>
<br/>SEŘIZOVAČ MONTÁŽNÍ VÝROBNÍ A BALICÍ LINKY<br/>
<br/>Náplň práce:<ul>
<li> Zajišťování denního chodu strojů, zajištění bezpečnosti provozu</li>
<li> Vyhodnocuje a rozeznává poruchy zařízení, následně operativně řeší</li>
<li> Úzce spolupracuje s technickým oddělením</li>
<li> Preventivní údržba zařízení , zodpovědnost za plynulý chod</li>
</ul>

Požadujeme

<ul>
<li> Praxe na obdobné pozici</li>
<li> Zkušenosti v oboru zdravotnická výroba výhodou</li>
<li> Zkušenosti s PLC systémy výhodou</li>
<li> Praxe v běžné údržbě strojů</li>
<li> Velmi dobré znalosti práce na PC</li>
<li> Znalosti s číslicově řízenými stroji a jejich programováním výhodou</li>
<li> Dobré komunikační schopnosti a porozumění technickým výrazům</li>
<li> Rozhodnost, samostatnost</li>
<li> Proaktivita</li>
</ul>

Nabízíme

Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení a benefity, práci v prestižní společnosti, možnost profesního růstu. Více informací poskytneme individuálně. Nástup červenec-srpen 2013 či dohodou.

Jiná sdělení

V přípdě zájmu použíjte volbu "odpovědět".