Volné pracovní místo SEŘIZOVAČ/OPERÁTOR STROJŮ – BRNO

aktivní
Lucie Sedláčková

Jsme personálně-poradenská agentura nabízející služby v oblasti náboru zaměstnanců a zprostředkování zaměstnání. Nabízíme následující spektrum služeb:

Nábor zaměstnanců/Re­cruitment – výběr a vyhledání zaměstnanců
Přímé vyhledávání zaměstnanců/E­xecutive Search – metoda vhodná pro vyhledání TOP manažerů a specifických odborných pozic
Psychologická diagnostika a poradenství pro pracovní účely

Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity, středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné

Světově nejvýznamnější výrobce kluzných ložisek pro automobilový průmysl hledá do svého týmu zaměstnance na následující pozici SEŘIZOVAČ/OPERÁTOR STROJŮ – BRNO.

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?

obsluha jednoúčelových automatů – ohraňovacích lisů, ohýbacích a řezacích strojů atd., jejich seřízení – naučíte se znát stroj skrz naskrz, budete vědět jak a proč se co dělá
u některých strojů posuvkou a mikrometrem přeměřovat ložiska na výstupu ze stroje
odebírat poškozená ložiska, vyhovující kusy chystat na balení
pracovat na tři směny od pondělí do pátku, cca 1–2× za měsíc i v sobotu – přímo jako kmenový zaměstnanec společnosti, nikoli přes agenturu

Požadujeme

JAKÝ JE KANDIDÁT, KTERÉHO BYCHOM RÁDI POTKALI?

je min. vyučený, nejlépe v technickém oboru
je manuálně zručný, technika je jeho koníčkem a nezalekne se učení nových věcí
pracoval už na operátorské pozici ve výrobě, má zkušenost s manuální prací
má alespoň základní znalosti o měření délky – ví, jak se používá posuvka

Bude pro Vás výhodou, pokud:

máte vazačský a jeřábnický kurz, může být i neplatný (zaměstnavatel zajistí jeho obnovení)
jste vyučený nebo máte zkušenosti v oblasti strojírenství
se domluvíme na nástupu co nejdříve

Nabízíme

CO VÁS ČEKÁ, KDYŽ USPĚJETE?

smlouva na dobu neurčitou, stabilní zaměstnání a možnost profesního i osobního růstu v prostředí mezinárodní společnosti
motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností, půlroční prémie a další bonusy
nové, moderní prostředí, dotované závodní stravování a jazykové kurzy
místo výkonu práce v Brně – Slatině

Absolventi

Pozice je vhodná pro absolventy