Volné pracovní místo >>> Servisní Inženýr <<<

aktivní
Grafton Recruitment s.r.o.

Společnost Grafton Recruitment byla založena v Dublinu v roce 1982. Od svého založení si Grafton Recruitment vybudovala pozici světově uznávaného poskytovatele personálních a náborových služeb. Síť naší společnosti se rozrostla do celkového počtu 59 poboček v 15 zemích (Velká Británie, Irsko, Chile, Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovenská republika, Belgie, Litva, Portugalsko, Rakousko, Rusko, Francie, Turecko, Spojené Arabské Emiráty).

Místo pracoviště
Vlašim
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské / univerzitní
Hrubý plat
55000 - 65000 Kč/měs

Ref. č.: 2–30–211660. Máte technické vzdělání? Máte zkušenost z oblasti servisu a instalace strojů a výrobních linek? Domluvíte se anglicky a chcete cestovat do zahraničí?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní společnost působící v oblasti návrhů, instalace a servisu strojů (výrobních linek) právě hledá vhodného uchazeče na pozici Servisního inženýra.

Náplň práce:
  • instalace a servis zařízení a linek včetně vybavení OEM
  • práce na projektech ve výrobních závodech u zákazníků (ČR a zahraničí)
  • dohled nad dokončením prací ve stanovené lhůtě
  • práce na instalaci zařízení a uvedení do provozu
  • úzká spolupráce s projektovými týmy ve všech fázích projektu
  • komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti
  • komunikace s asistenčními službami, poprodejním týmem atd.
  • pravidelné reporty nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického směru
  • zkušenost z oblasti instalace, uvedení do provozu nebo servisu strojů/výrobních linek
  • velkou výhodou je znalost výrobních linek z potravinářského průmyslu
  • komunikační schopnosti
  • ochota častého cestování – převážně zahraničí

Nabízíme

  • Široká možnost Home Office, pokud člověk není na výjezdu
  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • práci na dobu neurčitou
  • možnost cestování do zahraničí
  • lukrativní platové ohodnocení
  • automobil i k osobním účelům
  • příspěvek na stravování
  • mobil a notebook

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Ondřej Illek (Grafton Recruitment s.r.o.)