Volné pracovní místo  Servisní manažer

Lokalita a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou

O firmě

AGENTURA FALA je „JINÁ“ česká personálně-poradenská společnost působící na trhu od roku 1998. Naším prvořadým cílem je osobní přístup a kvalita nabízených služeb. Již při pohovoru vám sdělíme jméno klienta a poradíme při hledání nového uplatnění. Odpovíme vždy všem kandidátům. Vše důležité naleznete na WWW.FALA.CZ

Pro našeho významného klienta, zabývajícího se prodejem a servisem nákladních vozů, hledáme vhodné kandidáty na pozici Servisní manažer.

Náplň práce:
  • koordinace činností servisního oddělení importéra
  • komunikace s výrobním závodem a dealery v oblasti poprodejní péče o zákazníka
  • prosazování efektivního využívání zdrojů v servisní síti s cílem dlouhodobě ziskového fungování servisů
  • odpovídá za hladké fungování servisního oddělení importéra
  • odpovídá za přenos informací mezi oddělením, výrobním závodem a dealerem
  • odpovídá za výměnu zkušeností mezi dealery v oblasti servisních služeb
  • vytváření kvalitativních provozních standardů a průběžná kontrola jejich dodržování v dealerské síti, zejména s ohledem na požadavky na objekt, personál, vybavení, firemní identitu, bezpečnost a ochranu životního prostředí, řešení stížností atd.
  • mapování portfolia nabízených služeb v rámci dealerské sítě
  • podpora a sjednocování procesů v dealerské síti
  • výměna zkušeností mezi dealery - „best practice“
  • koordinace činností servisního oddělení importéra v oblastech:
  • technická školení
  • technická podpora dealerů
  • přenos informací z / do výrobního závodu
  • hlášení o závadách a statistika závad
  • asistenční služba – vyhodnocování a komunikace s centrálou
  • záruky a reklamace, svolávací akce
  • sledování prodejních výsledků servisů
  • nastavování podmínek pro externí zájemce o autorizaci
  • sledování konkurence, servisní marketing
  • sledování spokojenosti zákazníků
  • komunikace s výrobním závodem a s importéry v ostatních zemích v oblasti servisních služeb
  • udržování struktury servisních informací na Intranetu
  • další úkoly vyplývající z pracovní pozice na příkaz nadřízeného.

Požadujeme

  • praxe v oblasti provoz, údržba a opravy nákladních vozidel
  • jednání s lidmi, navazování nových kontaktů
  • schopnost prezentace před skupinou lidí
  • řešení stížností a konfliktních situací
  • technické znalosti – silniční motorová vozidla + specifika těžkých nákladních vozidel
  • komunikativní znalost AJ
  • práce s PC – MS Office
  • řidičský průkaz skupiny C+E
  • základní legislativní principy v oblasti autoopravárenství
  • základní finanční ukazatele pro sledování ekonomiky servisů

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • plat 30.000 – 40.000,- Kč dle zkušeností
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • mobilní telefon

Jiná sdělení

Nástup: ASAP
Lokalita: Praha – západ
Plat: 30.000 – 40.000,- Kč

V případě zájmu použijte volbu "odpovědět".