Volné pracovní místo  Servisní poradce

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 35 000–45 000 Kč / měsíc
Máte vysokou šanci získat tuto práci, zatím odpovědělo méně než 5 lidí.

O firmě

Firma působí na trhu již od roku 1992. Je autorizovaným partnerem pro prodej a servis vozů ŠKODA a servis vozů VW. Na dvou pobočkách v Praze 9 a v Příbrami nabízíme kromě prodeje nových vozů a servisu též prodej ojetých vozů ŠKODA PLUS, nabízíme služby ŠKODA Handy a jsme též fleetovým centrem pro firemní klientelu. Celou naší nabídku služeb naleznete na www.auto-poly.cz a též na našem FB a Instagramu.

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

Požadujeme

Co od vás očekáváme:

středoškolské vzdělání / SOŠ/SŠ s dopravním/technickým zaměřením
praxi a orientaci v oboru a dobrou znalost poradenských a prodejních technik
odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
znalost AJ nebo NJ výhodou
zákaznický a profesionální přístup
plný úvazek
praxe na stejné pozici výhodou
znalost práce na PC
komunikační dovednosti a příjemné vystupování
řidičský průkaz sk. B
spolehlivost a loajalitu
trestní bezúhonnost

Nabízíme

Co vás čeká u nás:

práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
zázemí moderní, prosperující společnosti
osobní rozvoj a další vzdělávání
odpovídající platové ohodnocení a benefity

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20.000 Kč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

Máte zájem o nabídku Servisní poradce?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Helena Kášová z Auto - Poly spol. s r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Servisní poradce

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.