Volné pracovní místo SERVISNÍ TECHNIK ( jednoho zákazníka)

aktivní
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Místo pracoviště
Česká Lípa Děčín Litoměřice
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

PRO NAŠEHO KLIENTA S NADSTANDARDNÍM PŘÍSTUPEM K ZAMSTNANCŮM HLEDÁME KANDIDÁTA NA POZICI SERVISNÍ TECHNIK PRO VÝZNAMNÉHO ZÁKAZNÍKA

POPIS POZICE:

Samostatně sestavuje a montuje stroje a zařízení dle výkresové dokumentace

Samostatně seřizuje a oživuje stroje a zařízení dle předepsaných postupů

Pracuje v sídle společnosti i u zákazníka

Samostatně jedná se zákazníkem a dává zpětnou vazbu týmu

Technické postupy konzultuje s týmem a přináší návrhy řešení

POŽADUJEME:

VŠ/SŠ technického směru

5 let praxe ve strojírenském průmyslu

Znalost technických postupů a výkresové dokumentace

Orientace v pneumatický systémech základní orientace v elektromechanice

NJ komunikativně

Výborná znalost PC a MS Office znalost Navision výhodou

Zkušenost s jednáním se zákazníky

Řidičský průkaz B
Klíčové kompetence:

Samostatnost

Schopnost přicházet s řešením

Zodpovědnost

Flexibilita a schopnost okamžitého rozhodování

Analytické myšlení

Schopnost improvizace

Organizační schopnosti

Schopnost práce v týmu

NABÍZÍME:

stabilní zaměstnání v zavedené společnosti s orientací na mezinárodní spolupráci

kolektiv lidí zapálených pro jeden cíl

profesní růst

vzdělávání v oboru

moderní pracovní prostředí

mobilní telefon PC služební automobil

bonusy

příspěvek na stravování firemní akce