Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK – TĚŽKÉ OBRÁBĚCÍ STROJE – ref. č. 196

Lokalita a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vysokoškolské

O firmě

APROFES, s.r.o. již 27let pracuje pro lidi a s lidmi. Jsme recruiteři a headhunteři. Jde nám o to, abychom Vám pomohli najít takovou práci, kterou byste si užívali a fakt ji měli rádi. Jsme tým personalistů a pracovních psychologů. # Jsme Áčko

Pro našeho klienta, společnost zabývající se opravami a montáží obráběcích strojů, hledáme vhodné uchazeče na pozici Servisního technika (specializace – svislé soustruhy-karusely, těžké obráběcí stroje).

Náplň práce:
  • servis obráběcích strojů v ČR i v zahraničí
  • montáž svislých soustruhů a jejich podskupin
  • spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti
  • provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků
  • získávání nových potřebných informací v oboru a zavedení do praxe
  • vyhledávání závad a stanovování technologie oprav
  • provádění údržbářských a opravárenských prací
  • provádění běžných, středních a generálních oprav strojů a zařízení
  • provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • sestavování částí strojů a strojních zařízení
  • sestavování programově řízených strojů, linek a zařízení, včetně prototypů
  • sestavování výrobních, energetických, dopravních a dalších strojů a zařízení
  • evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Požadujeme

  • sš nebo vš
  • praxe v oboru min. 5 let
  • orientace ve strojírenských výkresech a dokumentaci
  • schopnost samostatného plnění svěřených úkolů
  • preciznost a zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilita, ochota cestovat
  • dobré komunikační schopnosti a týmová práce
  • ŘP sk.B
  • svářečský průkaz-výhodou
  • jeřábnický průkaz-výhodou
  • znalost světového jazyka (AJ, NJ) – komunikativně – NUTNOST komunikace se zákazníky
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • odpovídající platové ohodnocení
  • motivační složka, součást platu
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na stravování

Jiná sdělení

Nástup: dohodou
Pracoviště: Brno, výjezdy CR i zahraničí

V případě zájmu použíjte volbu "odpovědět".