Volné pracovní místo  SERVISNÍ TECHNIK #3351706

Lokalita a další
Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné

O firmě

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“

Popis pracovní nabídky

People Consulting s.r.o.
hledá pro svého klienta, přední mezinárodní strojírenskou společnost, kandidáty/kandidátky na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK

Popis pozice / Náplň práce:
· Komunikace s klientem
· Servisní služby a opravy

Požadujeme

Náš klient požaduje:
· SŠ/OU elektrotechnické zaměření
· Praxe v oboru elektromechanika, elektrotechnika, odborné znalosti
· Absolvování vyhlášky č. 50/78 Sb., paragraf 6 výhodou
· Velmi dobré vystupování, výborné komunikační schopnosti
· Znalost práce na PC
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Náš klient nabízí:
· Zázemí a podpora společnosti
· Servisní vůz
· Notebook a telefon
· Servisní software
· Základní školení, následná školení novinek
· Komunikační školení
· Základní plat, placené přesčasy a čtvrtletní prémie
· Provize z prodeje servisních produktů (smlouvy, příslušenství, apod.)
· Týden dovolené navíc (celkem 25 dní)
· Velmi dobré finanční ohodnocení
· Portfolio zaměstnaneckých benefitů
· Služební vůz
· Kariérní postup
· Zaměstnání v dynamicky se rozvíjející společnosti
· Základní produktové školení

Jiná sdělení

Máte-li zájem o tuto pozici, použijte prosím možnost „mám zájem“.

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.