Volné pracovní místo SERVISNÍ TECHNIK LÉČEBNÝCH PŘÍSTROJŮ

aktivní
Advantage Consulting, s.r.o.
Místo pracoviště
Brno
Plný úvazek
Vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou

Máte znalosti v oblasti servisu zdravotnické techniky a blízký vztah ke zdravotnictví? Hledáte práci v Brně jako SERVISNÍ TECHNIK LÉČEBNÝCH PŘÍSTROJŮ? Vlastníte platnou vyhlášku 50/1978 Sb.? Nevadí Vám každodenní cestování za zákazníky v rámci ČR? Pak neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes!

Úspěšná česká obchodní společnost hledá vhodného kandidáta pro rozšíření týmu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK LÉČEBNÝCH PŘÍSTROJŮ (od 20.000,– Kč)

Náplň práce:

  • kompletní technická činnost pro zdravotnické přístroje
  • zajištění dopravy přístrojů k zákazníkovi a jejich uvedení do provozu
  • provádění technických prohlídek přístrojů u zákazníka a drobné servisní práce
  • příprava technické dokumentace k jednotlivým přístrojům
  • ostatní práce související s obchodní a technickou činností

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • osvědčení vyhlášky 50/ 1978 Sb.
  • dobré technické znalosti, znalost zdravotnické techniky výhodou
  • vztah k oblasti zdravotnictví, spolehlivost, pečlivost
  • dobré komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • možnost práce v dynamické společnosti
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební automobil i k osobním účelům
  • zaměstnanecké benefity
  • práce v Brně (zodpovědnost za ČR)

Jiná sdělení

V případě zájmu použíjte volbu „odpovědět“.