Volné pracovní místo SERVISNÍ TECHNIK OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

aktivní
Randstad s.r.o.

Jsme personální agentura s 55ti letou tradicí. Pomáháme lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance. Můžete se za námi zastavit na 11 pobočkách po celé ČR.

Místo pracoviště
Královéhradecký kraj Pardubický kraj Vysočina kraj
Plný úvazek
Vzdělání
odborné vyučení bez maturity

Zahraniční společnost hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Pracovní náplň:

  • Instalace nových strojů u zákazníka a jejich uvedení do provozu
  • Školení zákazníků a jejich technická podpora
  • Zodpovědnost za provádění servisních úkonů ve svěřeném regionu
  • Analýza chyb a odstraňování poruch
  • Aktivní prodej a provádění servisních úkonů
  • Zpracování výkazů oprav

Požadavky:

  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání elektro technického zaměření,
  • Vyhláška 50/78 Sb., §6 a vyšší
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost číst v manuálech v AJ
  • ŘP skup. B
  • Bydliště v Pardubickém kraji nebo v jeho blízkosti

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení + bonusy
  • Zaškolení na servis strojů i v zahraničí
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Další benefity
  • Lokalita práce – Královehradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina